تهران ( دفتر مرکزی )

تهران ( دفتر مرکزی )

آدرس : کارگرشمالی بالاتر از جلال آل احمد کوچه پنجم پلاک۳۱

تلفن : ۸۴۳۹۶-۰۲۱

ایمیل : HeadOffice@asiaclass.org

فکس : ۸۴۳۹۷۰۰۲ – ۸۸۰۲۵۵۵۸

سمت

نام و نام خانوادگی

ایمیل

مدیر عامل

آقای مهندس محمد رضا ظفری

M.Zafari@AsiaClass.Org

مدیر امور دریایی

آقای مهندس مظاهر صباغی رستمی

M.Rostami@AsiaClass.Org

مدیر امور مالی و پشتیبانی

آقای محمد حسین ذوقی

M.Zoghi@AsiaClass.Org

مدیر واحد صنعتی

آقای مهندس نیما ایزدی

N.Izadi@AsiaClass.Org

مدیر واحد فراساحل

آقای مهندس اشکان قهرمانی

A.Ghahramani@AsiaClass.Org

مدیر واحد مالی

آقای محمد رضا ابراهیمی

M.Ebrahimi@AsiaClass.Org

مدیر واحد اداری و پشتیبانی

خانم سیمین تولی

S.Tavala@AsiaClass.Org

مدیر واحد آموزش

آقای مهندس محمد علی سبحانی

M.Sobhani@AsiaClass.Org

مدیر واحد تضمین کیفیت

آقای مهندس ارسلان کرامت

A.Keramat@AsiaClass.org

مدیر واحد شناور های موجود

آقای مهندس عادل غلامی

A.Gholami@AsiaClass.Org

مدیر واحد شناور های نوساز

آقای مهندس مسعود طاهری

M.Taheri@AsiaClass.Org